Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 16 Nëntor 2019, Entertainment Show

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Ronela Hajati, Don Phenom, Blerona Zeqiri, Teuta Selimi, Ermal …

source

(Visited 1 times, 1 visits today)

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *